Odlar Yurdu Universitetinin tələbələri intellektual yarışda III yerin qalibi oldular
Ulu Öndər Heydər Əliyevin 102-ci doğum günü münasibətilə UNEC-də “Zəka və Liderlik: Heydər Əliyevin Yolunda” adlı universitetlərarası intellektual yarış təşkil olunmuşdur.
Bu mötəbər yarışda Odlar Yurdu Universitetini Tələbə Həmkarlar İttifaqı Komitəsinin “Heydərçilər” komandası təmsil etmişdir. Yarış zamanı iştirakçılara ümumilikdə 44 sual təqdim olunmuş, tələbələr yüksək fəallıq göstərmiş və proses tam şəffaf şəkildə həyata keçirilmişdir.
Odlar Yurdu Universitetinin “Heydərçilər” komandası biliyi, hazırlığı və komanda ruhu ilə seçilərək yarışın sonunda III yerə layiq görülmüşdür. Bu nailiyyət Odlar Yurdu Universitetinin tələbələrinin intellektual potensialının və Heydər Əliyev ideyalarına sədaqətinin parlaq təzahürüdür.
Qələbə qazanan tələbələrimizi səmimi-qəlbdən təbrik edir, Odlar Yurdu Universitetinin adını daim uca tutmalarını və gələcək uğurlarının davamlı olmasını arzulayırıq.

Students of Odlar Yurdu University took 3rd place in an intellectual competition
An inter-university intellectual competition titled "Intellect and Leadership: In the Footsteps of Heydar Aliyev" was held at UNEC in honor of the 102nd birthday of National Leader Heydar Aliyev.
Odlar Yurdu University was represented in this prestigious competition by the “Heydarçılar” team of the University’s Student Trade Union Committee. During the competition, participants were presented with a total of 44 questions. The students demonstrated a high level of activity, and the process was conducted in a fully transparent manner.
The “Heydarçılar” team of Odlar Yurdu University stood out with their knowledge, preparation, and team spirit, and was awarded 3rd place at the end of the competition. This achievement is a shining testament to the intellectual potential of Odlar Yurdu University’s students and their commitment to the ideas of Heydar Aliyev.
We sincerely congratulate our winning students and wish them continued success in upholding the name of Odlar Yurdu University with pride.