İnşallah Əhmədov Tələbə Gənclər Təşkilatının sədri kimi fəaliyyətə başlayıb
Odlar Yurdu Universitetində Tələbə Gənclər Təşkilatının rəhbərliyində yeni təyinat gerçəkləşib. İnşallah Əhmədov təşkilatın sədri kimi fəaliyyətə başlayıb.
TGT universitet daxilində tələbələrin ictimai fəallığının təşkili, sosial-mədəni tədbirlərin keçirilməsi və tələbə təşəbbüslərinin dəstəklənməsi baxımından mühüm rol oynayır.
İnanırıq ki, İnşallah Əhmədov bu vəzifədə gənclərin birliyinə, fəallığına və yaradıcı təşəbbüslərinə güclü dəstək verəcək.
Odlar Yurdu Universitetinin professor-müəllim heyəti və tələbələri adından onu təbrik edir, fəaliyyətində uğurlar arzulayırıq.

Иншаллах Ахмедов приступил к обязанностям председателя Студенческой молодежной организации
В Университете Одлар Юрду состоялось новое назначение в руководстве Студенческой молодежной организации. Иншаллах Ахмедов приступил к исполнению обязанностей председателя организации.
СМО играет важную роль в организации общественной активности студентов внутри университета, проведении социально-культурных мероприятий и поддержке студенческих инициатив.
Мы уверены, что Иншаллах Ахмедов в этой должности окажет сильную поддержку единству молодежи, их активности и креативным инициативам.
От имени профессорско-преподавательского состава и студентов Университета Одлар Юрду поздравляем его и желаем успехов в дальнейшей деятельности.