İnşallah Əhmədov Tələbə Gənclər Təşkilatının sədri kimi fəaliyyətə başlayıb
Odlar Yurdu Universitetində Tələbə Gənclər Təşkilatının rəhbərliyində yeni təyinat gerçəkləşib. İnşallah Əhmədov təşkilatın sədri kimi fəaliyyətə başlayıb.
TGT universitet daxilində tələbələrin ictimai fəallığının təşkili, sosial-mədəni tədbirlərin keçirilməsi və tələbə təşəbbüslərinin dəstəklənməsi baxımından mühüm rol oynayır.
İnanırıq ki, İnşallah Əhmədov bu vəzifədə gənclərin birliyinə, fəallığına və yaradıcı təşəbbüslərinə güclü dəstək verəcək.
Odlar Yurdu Universitetinin professor-müəllim heyəti və tələbələri adından onu təbrik edir, fəaliyyətində uğurlar arzulayırıq.

Inshallah Ahmadov has assumed the role of Chairman of the Student Youth Organization
A new appointment has been made to the leadership of the Student Youth Organization at Odlar Yurdu University. Inshallah Ahmadov has started his duties as the chairman of the organization.
The SYO plays an important role within the university in organizing students' social activity, holding socio-cultural events, and supporting student initiatives.
We believe that Inshallah Ahmadov will strongly support youth unity, engagement, and creative initiatives in this position.
On behalf of the academic staff and students of Odlar Yurdu University, we congratulate him and wish him success in his work.