OYU-nun prorektoru, prof. Elşad Məmmədov İctimai Şuranın üzvü seçilmişdir
Odlar Yurdu Universitetinin Strateji inkişaf və beynəlxalq əlaqələr üzrə prorektoru, i.e.d., professor Elşad Məmmədov Azərbaycan Respublikası Maliyyə Nazirliyi yanında İctimai Şuranın üzvü seçilmişdir.
Bu seçki professor Elşad Məmmədovun zəngin elmi və peşəkar təcrübəsinin, iqtisadiyyat sahəsindəki dərin biliklərinin və ölkəmizin iqtisadi inkişafına verdiyi töhfələrin yüksək qiymətləndirilməsi kimi qiymətləndirilmişdir.
Yeni vəzifə ona həm şəxsi, həm də universitetimiz adına strateji əhəmiyyət kəsb edən imkanlar açmışdır və gələcək fəaliyyətində yeni uğurlar üçün stimul olmuşdur.
Odlar Yurdu Universitetinin rəhbərliyi, professor-müəllim heyəti və tələbələri adından hörmətli professor Elşad Məmmədovu səmimi qəlbdən təbrik edir, yeni vəzifəsində uğurlar qazanmasını və əvəzsiz nailiyyətlər əldə etməsini diləyirik.

OYU Vice-Rector, Prof. Elshad Mammadov, elected as a member of the Public Council
Odlar Yurdu University Vice-Rector for Strategic Development and International Relations, Doctor of Economic Sciences, Professor Elshad Mammadov, has been elected as a member of the Public Council under the Ministry of Finance of the Republic of Azerbaijan.
This election is regarded as a high appreciation for Professor Elshad Mammadov's rich scientific and professional experience, his deep knowledge in economics, and his contributions to the economic development of our country.
The new position has opened up strategically important opportunities for him, both personally and on behalf of our university, and serves as a stimulus for new successes in his future activities.
On behalf of the administration, faculty, and students of Odlar Yurdu University, we sincerely congratulate the esteemed Professor Elshad Mammadov, wishing him success and invaluable achievements in his new role.