Odlar Yurdu Universiteti Tələbə Elmi Cəmiyyətinin nəzdində fəaliyyət göstərən Psixologiya klubunda görüş keçirilmişdir
22 Noyabr, 2022
2727
Odlar Yurdu Universiteti Tələbə Elmi Cəmiyyətinin nəzdində fəaliyyət göstərən Psixologiya klubunda  görüş keçirilmişdir
Görüş fransız yazıçısı Antuan de Sent-Ekzüperinin dünyaca məşhur olan "Balaca şahzadə"əsərinin müzakirəsinə həsr edilmişdir. Əvvəlcə klubun üzvləri əsərə həsr olunmuş zəngin və əhatəli videoçarx izləmiş, daha sonra isə əsərin ideyası, obraz və motivləri ətrafında maraqlı və faydalı müzakirələr aparmışlar.

Состоялась встреча в Психологическом клубе, действующем при Студенческом научном обществе Университета Одлар Юрду
22 Ноябрь, 2022
2728
Встреча была посвящена обсуждению всемирно известного произведения французского писателя Антуана де Сент-Экзюпери «Маленький принц». Сначала члены клуба просмотрели насыщенный и развернутый видеоролик, посвященный произведению, а затем состоялись интересные и полезные обсуждения идеи, образов и мотивов произведения.