Odlar Yurdu Universiteti Tələbə Elmi Cəmiyyətinin nəzdində fəaliyyət göstərən Psixologiya klubunda görüş keçirilmişdir
22 Noyabr, 2022
2727
Odlar Yurdu Universiteti Tələbə Elmi Cəmiyyətinin nəzdində fəaliyyət göstərən Psixologiya klubunda  görüş keçirilmişdir
Görüş fransız yazıçısı Antuan de Sent-Ekzüperinin dünyaca məşhur olan "Balaca şahzadə"əsərinin müzakirəsinə həsr edilmişdir. Əvvəlcə klubun üzvləri əsərə həsr olunmuş zəngin və əhatəli videoçarx izləmiş, daha sonra isə əsərin ideyası, obraz və motivləri ətrafında maraqlı və faydalı müzakirələr aparmışlar.

A meeting was held in the Psychology club operating under the Odlar Yurdu University Student Scientific Society
22 November, 2022
2729
The meeting was devoted to the discussion of the world-famous work "The Little Prince" by the French writer Antoine de Saint-Exupéry. First, the members of the club watched a rich and comprehensive video dedicated to the work, and then they had interesting and useful discussions about the idea, images and motives of the work.