OYU-da Təhsil Tələbə Krediti Fondu ilə maarifləndirici görüş keçirilmişdir
Təhsil Tələbə Krediti Fondunun əməkdaşı Günay Xəlilova tərəfindən OYU-da Odlar Yurdu Kolleci tələbələrin maarifləndirilməsi məqsədilə görüş keçirilmişdir.
Görüşdə Odlar Yurdu Universitetinin Tədrisin təşkili və yeni təlim texnologiyaları üzrə prorektoru, dosent Qabil Qafarov, Odlar Yurdu Kollecinin icraçı direktoru Mətanət Muradova və tələbələr iştirak etmişlər.
Görüşdə Günay Xəlilova tərəfindən kollec tələbələrinə TTKF-nin fəaliyyət istiqamətləri, müraciət qaydaları, tələbələr üçün yaradılan imkanlar və təhsil tələbə kreditlərinin verilməsi meyarları barədə geniş məlumat verilmişdir.
Daha sonra tədbir iştirakçılarının tələbə kreditləri barədə təklifləri dinlənilmiş və onları maraqlandıran suallar cavablandırılmışdır.

Образовательная встреча с Образовательным Cтуденческим Кредитным Фондом прошла в УОЮ
Сотрудник Образовательного Студенческого Кредитного Фонда Гюнай Халилова провела встречу с целью обучения студентов колледжа «Одлар Юрду» в ОЮУ.
Во встрече приняли участие доцент Габиль Гафаров, проректор по организации образования и новым технологиям обучения Университета Одлар Юрду, Матанат Мурадова, исполнительный директор Колледжа Одлар Юрду, и студенты колледжа.
На встрече Гюнай Халилова дала студентам колледжа обширную информацию о деятельности TTKF, правилах подачи заявок, созданных для студентов возможностях и критериях предоставления образовательных студенческих кредитов.
Позже были выслушаны предложения участников мероприятия по студенческим кредитам и даны ответы на интересующие их вопросы.