OYU-da Təhsil Tələbə Krediti Fondu ilə maarifləndirici görüş keçirilmişdir
Təhsil Tələbə Krediti Fondunun əməkdaşı Günay Xəlilova tərəfindən OYU-da Odlar Yurdu Kolleci tələbələrin maarifləndirilməsi məqsədilə görüş keçirilmişdir.
Görüşdə Odlar Yurdu Universitetinin Tədrisin təşkili və yeni təlim texnologiyaları üzrə prorektoru, dosent Qabil Qafarov, Odlar Yurdu Kollecinin icraçı direktoru Mətanət Muradova və tələbələr iştirak etmişlər.
Görüşdə Günay Xəlilova tərəfindən kollec tələbələrinə TTKF-nin fəaliyyət istiqamətləri, müraciət qaydaları, tələbələr üçün yaradılan imkanlar və təhsil tələbə kreditlərinin verilməsi meyarları barədə geniş məlumat verilmişdir.
Daha sonra tədbir iştirakçılarının tələbə kreditləri barədə təklifləri dinlənilmiş və onları maraqlandıran suallar cavablandırılmışdır.

An educational meeting with the Education Student Loan Fund was held at OYU
An employee of the Education Student Loan Fund, Gunay Khalilova, held a meeting for the purpose of educating the students of Odlar Yurdu College at OYU.
Associate Professor Gabil Gafarov, Vice-Rector for Education Organization and New Learning Technologies of Odlar Yurdu University, Matanat Muradova, Executive Director of Odlar Yurdu College, and students took part in the meeting.
At the meeting, Gunay Khalilova gave extensive information to the college students about the activities of TTKF, application rules, opportunities created for students and the criteria for granting educational student loans.
Later, the suggestions of the event participants about student loans were heard and the questions they were interested in were answered.