Odlar Yurdu Universitetinin 2024/2025-ci Tədris İli Üçün Bakalavr Səviyyəsi Üzrə Boş Qalan Plan Yerləri
29 Avqust, 2024
7638
Odlar Yurdu Universiteti 2024/2025-ci tədris ili üçün bakalavr səviyyəsi üzrə boş qalan plan yerlərini təqdim edir:
3-cü ixtisas qrupu:
- 164454 - Tərcümə (ingilis dili üzrə) - 8 yer
- 164421 - Beynəlxalq münasibətlər - 14 yer
4-cü ixtisas qrupu:
- 164487 - Psixologiya - 13 yer
Əziz abituriyentlər,
Boş qalan yerlərə keçirilən müsabiqədə iştirak etmək üçün 28 avqustdan 1 sentyabr saat 23:59-a qədər Dövlət İmtahan Mərkəzinin (DİM) internet saytında qeydiyyatdan keçməlisiniz. Seçdiyiniz ixtisasların kodlarını "Abituriyentin elektron ixtisaslaşma seçimi ərizəsi"ndə qeyd edib təsdiqləməlisiniz.
Qeydiyyat üçün link: eservices.dim.gov.az/erizebak/ixtisas2
Qeyd edək ki, Odlar Yurdu Universitetində Dövlət İmtahan Mərkəzi ilə birlikdə yaradılmış Abituriyent Məsləhət Mərkəzimiz, qəbul prosesində sizə dəstək olmaq və hər hansı suallarınıza cavab vermək məqsədini təmin edir. Burada siz ixtisas seçimi, sənəd qəbulu, kodlaşdırma və digər məsələlərdə peşəkar kömək əldə edə bilərsiniz. Xidmətlərimiz tamamilə təmənnasızdır. Xidmətlər əyani şəkildə göstərilir.

• 164454 - Translation (English language) - 8 places
Dear applicants, to participate in the competition for the vacant places, you must register on the State Examination Center (SEC) website from August 28 to September 1 until 23:59. You must select the codes of your chosen specialties in the "Electronic Application for Specialty Selection of the Applicant" and confirm them.
Registration link: eservices.dim.gov.az/erizebak/ixtisas2
Dear applicants and interested individuals, we advise you to apply without delay. Young people should understand that losing one year means losing one year of their youth. Therefore, do not waste time and get your student status. Do not worry about tuition fees. At Odlar Yurdu University, we offer the possibility of installment payments and will assist you in obtaining a Student Education Loan.
Hurry up and start your real student life at Odlar Yurdu University without wasting time!
Note that at Odlar Yurdu University, together with the State Examination Center, we have created an Applicant Consultation Center to support you in the admission process and answer your questions. Here you can get professional help with choosing a specialty, document submission, coding, and other matters. Our services are completely free and provided in person.