Odlar Yurdu Universitetinin Tələbə Həmkarlar İttifaqı Komitəsinin üzvü olan tələbələr Şəhidlər xiyabanını ziyarət etmişlər
2934
8 noyabr – Zəfər Günü münasibətilə, Odlar Yurdu Universitetinin Tələbə Həmkarlar İttifaqı Komitəsinin (THİK) üzvü olan tələbələr, Komitə sədri Günay Yusifova ilə birlikdə, Azərbaycanın müstəqilliyi və ərazi bütövlüyü uğrunda canlarını fəda edən şəhidlərimizi böyük ehtiramla yad etmək məqsədilə Şəhidlər xiyabanını ziyarət etmişlər.
Ziyarət zamanı tələbələr, Azərbaycanın qəhrəman övladlarının xatirəsinə əklillər qoymuş, onlara dərin hörmət və ehtiramlarını bildirmişlər. Şəhidlər xiyabanında hər addımda vətənpərvərlik ruhu ilə sarmalanmış bu əlamətdar an, gənc nəslin vətənə bağlılığının, qəhrəmanlıq və həmrəylik ruhunun bir daha təzahürü olmuşdur. Odlar Yurdu Universitetinin tələbələrinin vətən sevgisi və milli birlik idealları bu məqam bir daha öz yüksək səviyyəsini göstərmişdir.

Students Who Are Members of the Student Trade Union Committee of Odlar Yurdu University Visit the Martyrs' Alley
2936
On November 8th, in honor of Victory Day, students who are members of the Student Trade Union Committee (STUC) of Odlar Yurdu University, along with the committee chairperson Günay Yusifova, visited the Martyrs' Alley to pay their respects to the martyrs who sacrificed their lives for the independence and territorial integrity of Azerbaijan.
During the visit, the students placed wreaths in memory of Azerbaijan's heroic sons, expressing their deep respect and admiration. At every step in the Martyrs' Alley, the spirit of patriotism filled the air, and this significant moment further manifested the young generation's loyalty to the homeland, as well as the spirit of heroism and solidarity. The visit highlighted the high level of Odlar Yurdu University's students' love for their country and ideals of national unity.