Odlar Yurdu Universitetinin Tələbə Həmkarlar İttifaqı Komitəsinin üzvü olan tələbələr Şəhidlər xiyabanını ziyarət etmişlər
2934
8 noyabr – Zəfər Günü münasibətilə, Odlar Yurdu Universitetinin Tələbə Həmkarlar İttifaqı Komitəsinin (THİK) üzvü olan tələbələr, Komitə sədri Günay Yusifova ilə birlikdə, Azərbaycanın müstəqilliyi və ərazi bütövlüyü uğrunda canlarını fəda edən şəhidlərimizi böyük ehtiramla yad etmək məqsədilə Şəhidlər xiyabanını ziyarət etmişlər.
Ziyarət zamanı tələbələr, Azərbaycanın qəhrəman övladlarının xatirəsinə əklillər qoymuş, onlara dərin hörmət və ehtiramlarını bildirmişlər. Şəhidlər xiyabanında hər addımda vətənpərvərlik ruhu ilə sarmalanmış bu əlamətdar an, gənc nəslin vətənə bağlılığının, qəhrəmanlıq və həmrəylik ruhunun bir daha təzahürü olmuşdur. Odlar Yurdu Universitetinin tələbələrinin vətən sevgisi və milli birlik idealları bu məqam bir daha öz yüksək səviyyəsini göstərmişdir.

Студенты, являющиеся членами Комитета Студенческого Профсоюза Университета Одлар Юрду, посетили Аллею Шехидов
2937
8 ноября, в честь Дня Победы, студенты, являющиеся членами Комитета Студенческого Профсоюза (КСП) Университета Одлар Юрду, во главе с председателем комитета Гюнай Юсифовой, посетили Аллею Шехидов, чтобы с глубоким уважением почтить память тех, кто отдал свои жизни за независимость и территориальную целостность Азербайджана.
Во время визита студенты возложили венки к могилам героических сыновей Азербайджана, выразив свое глубокое уважение и почтение. Каждый шаг в Аллее Шехидов был пропитан духом патриотизма, и этот важный момент вновь продемонстрировал привязанность молодежи к своей Родине, а также дух героизма и солидарности. Этот момент еще раз показал высокий уровень любви студентов Одлар Юрду Университета к своей стране и идеалам национального единства.