Odlar Yurdu Universiteti məzununun növbəti uğuru
Odlar Yurdu Universitetinin məzunu Budaqova Ayşən Tarzən qızı, “Azərbaycan Respublikasının Prezidenti yanında Vətəndaşlara Xidmət və Sosial İnnovasiyalar üzrə Dövlət Agentliyinin 10 illiyi (2012-2022)” yubiley medalı ilə təltif olunmuşdur. Bu mükafat, ASAN Xidmət sisteminin müasir inkişafına verdiyi mühüm töhfələr və ictimai xidmətlərin şəffaf, səmərəli şəkildə həyata keçirilməsindəki əzmkarlığı üçün təqdim edilmişdir.
Məzunumuz Ayşən Budaqovanın bu mükafata layiq görülməsi, həm onun şəxsi peşəkarlığının, həm də Odlar Yurdu Universitetinin təhsil keyfiyyətinin təcəssümüdür. Bu nailiyyət, ölkəmizin inkişafına xidmət edən gənc kadrların yetişdirilməsində universitetimizin rolunu bir daha vurğulayır.
Azərbaycan Respublikasının Prezidenti Cənab İlham Əliyevin rəhbərliyi altında həyata keçirilən islahatlar və ölkədəki inkişaf prosesi, gənclərin dövlət xidmətlərində aktiv iştirakını stimullaşdıraraq, onlara daha yüksək vəzifələrdə xidmət etmə imkanı yaradır. Ayşən Budaqova da bu inkişafın bir parçası olaraq öz peşəkar fəaliyyətində uğurla irəliləyir.
Bu münasibətlə Ayşən xanımı Odlar Yurdu Universiteti adından təbrik edir, ona gələcək fəaliyyətində yeni uğurlar arzulayırıq!

Another Achievement of an Odlar Yurdu University Graduate
Ayshen Tarzen qizi Budakova, a graduate of Odlar Yurdu University, has been awarded the "10th Anniversary Medal of the State Agency for Public Service and Social Innovations under the President of the Republic of Azerbaijan (2012-2022)" for her significant contributions to the modern development of the ASAN Service system and her determination in ensuring the transparent and efficient delivery of public services.
This award presented to our graduate Ayshen Budakova reflects both her personal professionalism and the high quality of education at Odlar Yurdu University. This achievement further emphasizes the role of our university in the development of young professionals who contribute to the progress of our country.
The reforms under the leadership of the President of the Republic of Azerbaijan, Mr. Ilham Aliyev, and the ongoing development process in the country stimulate the active participation of young people in public service, providing them with opportunities to serve in higher positions. Ayshen Budakova, as a part of this development, continues to progress successfully in her professional career.
On this occasion, we congratulate Ayshen khanum on behalf of Odlar Yurdu University and wish her further success in her future endeavors!