Odlar Yurdu Universitetinin tələbəsinin növbəti uğuru
Odlar Yurdu Universitetinin Psixologiya ixtisasının 3-cü kurs tələbəsi Gülcan Nərimanlı Psixologiya Elmi-Tədqiqat İnstitutunda keçirilmiş könüllü fəaliyyət proqramını uğurla tamamlamış və sertifikata layiq görülmüşdür!
Bu proqram çərçivəsində Gülcan psixoloji tədqiqat metodları, fərdi və qrup psixoloji xidmətlərinin təşkili, emosional və davranış problemlərinin qiymətləndirilməsi üzrə dəyərli biliklər əldə etmişdir. O, real praktik vəziyyətlərdə müşahidə aparmış, psixoloji analizlər etmiş və insan psixikasının müxtəlif aspektlərini öyrənmək imkanı qazanmışdır. Könüllü fəaliyyət sayəsində o, praktiki bacarıqlarını artırmış və psixoloq kimi professional inkişafına mühüm töhfə vermişdir.
Gələcəkdə də bilik və bacarıqlarını daha da təkmilləşdirərək psixologiya sahəsində uğurlar qazanacağına inanırıq!
Gülcanı bu nailiyyəti münasibətilə təbrik edir, ona uğurlar arzulayırıq!
Odlar Yurdu Universiteti tələbələrinin akademik və peşəkar inkişafını hər zaman dəstəkləyir və onların uğurları ilə qürur duyur!

The next success of an Odlar Yurdu University student
Gulcan Narimanli, a 3rd-year Psychology student at Odlar Yurdu University, successfully completed the volunteer activity program organized by the Psychology Research Institute and was awarded a certificate!
In this program, Gulcan gained valuable knowledge in psychological research methods, the organization of individual and group psychological services, and the assessment of emotional and behavioral issues. She conducted observations in real practical situations, performed psychological analyses, and had the opportunity to study various aspects of the human psyche. Through her volunteer work, she enhanced her practical skills and made a significant contribution to her professional development as a psychologist.
We believe that in the future, she will continue to improve her knowledge and skills and achieve success in the field of psychology!
We congratulate Gulcan on this achievement and wish her further success!
Odlar Yurdu University always supports the academic and professional development of its students and takes pride in their achievements!