Odlar Yurdu Universitetinin tələbəsinin növbəti uğuru
Odlar Yurdu Universitetinin Psixologiya ixtisasının 3-cü kurs tələbəsi Gülcan Nərimanlı Psixologiya Elmi-Tədqiqat İnstitutunda keçirilmiş könüllü fəaliyyət proqramını uğurla tamamlamış və sertifikata layiq görülmüşdür!
Bu proqram çərçivəsində Gülcan psixoloji tədqiqat metodları, fərdi və qrup psixoloji xidmətlərinin təşkili, emosional və davranış problemlərinin qiymətləndirilməsi üzrə dəyərli biliklər əldə etmişdir. O, real praktik vəziyyətlərdə müşahidə aparmış, psixoloji analizlər etmiş və insan psixikasının müxtəlif aspektlərini öyrənmək imkanı qazanmışdır. Könüllü fəaliyyət sayəsində o, praktiki bacarıqlarını artırmış və psixoloq kimi professional inkişafına mühüm töhfə vermişdir.
Gələcəkdə də bilik və bacarıqlarını daha da təkmilləşdirərək psixologiya sahəsində uğurlar qazanacağına inanırıq!
Gülcanı bu nailiyyəti münasibətilə təbrik edir, ona uğurlar arzulayırıq!
Odlar Yurdu Universiteti tələbələrinin akademik və peşəkar inkişafını hər zaman dəstəkləyir və onların uğurları ilə qürur duyur!

Очередной успех студента Одлар Юрду Университета
Студентка 3-го курса специальности «Психология» Университета Одлар Юрду, Гюльджан Нариманлы, успешно завершила программу волонтерской деятельности, проведенную Психологическим Научно-Исследовательским Институтом, и была удостоена сертификата!
В рамках этой программы Гюльджан приобрела ценные знания в области психологических методов исследования, организации индивидуальных и групповых психологических услуг, оценки эмоциональных и поведенческих проблем. Она проводила наблюдения в реальных практических ситуациях, выполняла психологический анализ и имела возможность изучить различные аспекты человеческой психики. Благодаря волонтерской деятельности она улучшила свои практические навыки и сделала важный вклад в свое профессиональное развитие как психолог.
Мы уверены, что в будущем она продолжит совершенствовать свои знания и навыки и добьется успехов в области психологии!
Поздравляем Гюльджан с этим достижением и желаем ей дальнейших успехов!
Одлар Юрду Университет всегда поддерживает академическое и профессиональное развитие своих студентов и гордится их успехами!