Odlar Yurdu Universiteti əməkdaşının növbəti mühüm uğuru
Odlar Yurdu Universitetinin İqtisadiyyat və iqtisadi münasibətlər kafedrasının baş müəllimi Mayıl Orucov, akademik fəaliyyətləri və təhsil sahəsindəki müstəsna töhfələri nəzərə alınaraq, Swiss Montreux Business School tərəfindən iqtisadiyyat üzrə fəxri professor adı ilə təltif edilmişdir. Bu fəxri ad, onun beynəlxalq səviyyədə əldə etdiyi elmi uğurların və tədris fəaliyyətinin tanınmasının bariz nümunəsidir.
Mayıl müəllimin, bu böyük uğurunu təbrik edir, gələcəkdə daha böyük nailiyyətlər əldə etməyini arzulayırıq!
Əziz tələbələr, nəzərinizə çatdırmaq istəyirik ki, Odlar Yurdu Universiteti ilə Swiss Montreux Business School arasında mövcud olan ikili diplom proqramı tələbələrimizə hər iki universitetin diplomunu əldə etmək imkanı tanıyır. Bu proqram, tələbələrin qlobal əmək bazarında rəqabət qabiliyyətini artırır və beynəlxalq təhsil təcrübəsi qazanmaq üçün geniş imkanlar yaradır.
İkili diplom proqramı ilə bağlı əlavə məlumat əldə etmək və müraciət etmək istəyənlər 0554658527 nömrəsi ilə əlaqə saxlaya bilər və ya şəxsi mesaj vasitəsilə suallarını ünvanlaya bilərlər.

Next major achievement of a staff member at Odlar Yurdu University
Mayıl Orucov, Head lecturer at the Department of Economics and Economic Relations at Odlar Yurdu University, has been awarded the honorary title of Professor of Economics by Swiss Montreux Business School in recognition of his outstanding academic activities and exceptional contributions to education. This honorary title is a clear example of the international recognition of his scientific achievements and teaching efforts.
We congratulate Mayıl Orujov on this great success and wish him even greater accomplishments in the future!
Dear students, we would like to inform you that the dual degree program between Odlar Yurdu University and Swiss Montreux Business School allows our students to obtain diplomas from both institutions. This program enhances students' competitiveness in the global labor market and provides broad opportunities to gain international educational experience.
For more information and to apply for the dual degree program, please contact us at 0554658527 or send your questions via direct message.