Odlar Yurdu Universitetinin Strateji inkişaf və beynəlxalq əlaqələr üzrə prorektoru, professor Elşad Məmmədov Əmək və Əhalinin Sosial Müdafiəsi Nazirliyinin tabeliyində fəaliyyət göstərən Sosial Xidmətlər Agentliyinin İdarə Heyətinin sədri Vüqar Behbudov tərəfindən keçirilən vətəndaş qəbulunda iştirak edib.
Professor Elşad Məmmədov qəbul prosesinin yüksək səviyyədə təşkil olunduğunu, vətəndaş müraciətlərinə operativ və həssas yanaşıldığını xüsusi vurğulayıb. O bildirib ki, qəbul zamanı qaldırılan məsələlərin şəffaflıq, obyektivlik və ədalət prinsipləri əsasında araşdırılması vətəndaş məmnunluğunun təmin olunması baxımından mühüm əhəmiyyət daşıyır. Görüş çərçivəsində sosial xidmətlərin təşkili, vətəndaşların müraciətlərinin dinlənilməsi və aidiyyəti məsələlərin həlli istiqamətində həyata keçirilən fəaliyyətlər yüksək qiymətləndirilib.
Qeyd edək ki, Odlar Yurdu Universiteti cəmiyyətlə əlaqələrin gücləndirilməsi, sosial məsuliyyət təşəbbüslərinin dəstəklənməsi və dövlət qurumları ilə əməkdaşlığın inkişaf etdirilməsi istiqamətində fəaliyyətini davam etdirir.

Проректор по стратегическому развитию и международным связям Одлар Юрду Университета, профессор Эльшад Мамедов принял участие в приёме граждан, проведённом председателем Правления Агентства социальных услуг, действующего при Министерстве труда и социальной защиты населения Азербайджанской Республики, Вугаром Бехбудовым.
Профессор Эльшад Мамедов особо отметил высокий уровень организации приёма, а также оперативный и чуткий подход к обращениям граждан. По его словам, рассмотрение поднятых в ходе приёма вопросов на основе принципов прозрачности, объективности и справедливости имеет важное значение с точки зрения обеспечения удовлетворённости граждан. В рамках встречи была высоко оценена деятельность, осуществляемая в направлении организации социальных услуг, выслушивания обращений граждан и решения соответствующих вопросов.
Отметим, что Одлар Юрду Университет продолжает деятельность по укреплению связей с обществом, поддержке инициатив социальной ответственности и развитию сотрудничества с государственными структурами.