Həsən Qurbanlı Tələbə Həmkarlar İttifaqı Komitəsinin sədri kimi fəaliyyətə başlayıb
Tələbələrin sosial rifahı, hüquqlarının müdafiəsi və sosial layihələrin həyata keçirilməsi məqsədilə fəaliyyət göstərən Tələbə Həmkarlar İttifaqı Komitəsinə yeni rəhbərlik müəyyən olunub. Həsən Qurbanlı komitənin sədri kimi fəaliyyətə başlayıb.
Komitənin fəaliyyəti tələbələrin maraqlarının qorunması və onların sosial həyatının zənginləşdirilməsi baxımından mühüm əhəmiyyət daşıyır.
İnanırıq ki, Həsən Qurbanlı bu vəzifədə tələbə həmrəyliyinin gücləndirilməsi və faydalı təşəbbüslərin həyata keçirilməsi istiqamətində uğurlu addımlar atacaq.
Odlar Yurdu Universitetinin professor-müəllim heyəti və tələbələri adından onu təbrik edir, fəaliyyətində müvəffəqiyyətlər diləyirik.

Hasan Qurbanli has assumed the role of Chairman of the Student Trade Union Committee
A new leadership has been appointed to the Student Trade Union Committee, which operates to protect students’ social welfare, rights, and to implement social projects. Hasan Qurbanli has officially started his duties as the chairman of the committee.
The committee plays an important role in protecting students' interests and enriching their social life.
We believe that Hasan Qurbanli will take successful steps in strengthening student solidarity and implementing beneficial initiatives in this role.
On behalf of the academic staff and students of Odlar Yurdu University, we congratulate him and wish him success in his new position.