Həsən Qurbanlı Tələbə Həmkarlar İttifaqı Komitəsinin sədri kimi fəaliyyətə başlayıb
Tələbələrin sosial rifahı, hüquqlarının müdafiəsi və sosial layihələrin həyata keçirilməsi məqsədilə fəaliyyət göstərən Tələbə Həmkarlar İttifaqı Komitəsinə yeni rəhbərlik müəyyən olunub. Həsən Qurbanlı komitənin sədri kimi fəaliyyətə başlayıb.
Komitənin fəaliyyəti tələbələrin maraqlarının qorunması və onların sosial həyatının zənginləşdirilməsi baxımından mühüm əhəmiyyət daşıyır.
İnanırıq ki, Həsən Qurbanlı bu vəzifədə tələbə həmrəyliyinin gücləndirilməsi və faydalı təşəbbüslərin həyata keçirilməsi istiqamətində uğurlu addımlar atacaq.
Odlar Yurdu Universitetinin professor-müəllim heyəti və tələbələri adından onu təbrik edir, fəaliyyətində müvəffəqiyyətlər diləyirik.

Хасан Курбанлы приступил к обязанностям председателя Студенческого профсоюзного комитета
Назначено новое руководство Студенческого профсоюзного комитета, который функционирует с целью защиты социальных прав студентов, их благополучия и реализации социальных проектов. Хасан Курбанлы приступил к исполнению обязанностей председателя комитета.
Деятельность комитета играет важную роль в защите интересов студентов и обогащении их социальной жизни.
Мы уверены, что Хасан Курбанлы предпримет успешные шаги в укреплении студенческой солидарности и реализации полезных инициатив.
От имени профессорско-преподавательского состава и студентов Университета Одлар Юрду поздравляем его и желаем успехов в дальнейшей деятельности.