Odlar Yurdu Universiteti 2024/2025-ci tədris ili üçün bakalavriat səviyyəsinə qəbul elan edir və sizi geniş ixtisas seçimi ilə təhsil almağa dəvət edir
07 Avqust, 2024
25023
Odlar Yurdu Universiteti 2024/2025-ci tədris ili üçün bakalavriat səviyyəsinə qəbul elan edir və sizi geniş ixtisas seçimi ilə təhsil almağa dəvət edir.
Təklif olunan ixtisaslarımız:
1-ci qrup üzrə:
- İnformasiya texnologiyaları (AZ/RU/EN)
- Kompüter mühəndisliyi (AZ/RU/EN)
- İnformasiya təhlükəsizliyi (AZ)
2-ci qrup üzrə:
- Biznesin idarə edilməsi (AZ/RU/EN)
- Dövlət və bələdiyyə idarəetməsi (AZ)
- İqtisadiyyat (AZ/EN)
- Maliyyə (AZ/RU)
- Marketing (AZ/RU/EN)
- Menecment (AZ)
- Mühasibat (AZ/RU)
- Turizm işinin təşkili (AZ/RU)
3-cü qrup üzrə:
- Filologiya (Azərbaycan dili və ədəbiyyatı) (AZ)
- Filologiya (ingilis dili və ədəbiyyatı) (AZ)
- Xarici dil müəllimliyi (ingilis dili üzrə) (AZ/RU)
- Tərcümə (ingilis dili üzrə) (AZ/RU)
- Sosial iş (AZ/RU)
- Məktəbəqədər təhsil (AZ/RU)
- Beynəlxalq münasibətlər (AZ/RU)
- Təhsildə sosial-psixoloji xidmət (AZ/RU)
4-cü qrup üzrə:
- Psixologiya (AZ/RU)
- Biologiya (AZ/RU)
- Ekologiya (AZ/RU)
5-ci qrup üzrə:
- Dizayn (interyer; qrafik; modelyer) (AZ/RU)
Bütün ixtisaslar dövlət sifarişi və ödənişli əsasda təqdim olunur.
Təhsil haqqını hissə-hissə ödəmə imkanı mövcuddur.
500 baldan yuxarı toplayan abituriyentlər universitetimizin xüsusi təqaüd proqramından yararlana bilərlər.
Bal güzəştləri:
- 550-700 bal: 100%
- 500-549 bal: 20%
- 450-499 bal: 15%
- 449 və aşağı: 0%
İkili diplom proqramı: İsveçrənin Montreux Biznes Məktəbi ilə imzalanmış eksklüziv müqaviləyə əsasən, Odlar Yurdu Universitetində bakalavr və magistr təhsilini uğurla başa vuran tələbələr, eyni zamanda, Montreux Biznes Məktəbinin diplomunu da əldə edəcəklər. Fərqlənən tələbələr və magistrlər Avropanın aparıcı təhsil proqramlarının qısa və uzun müddətli kurslarında iştirak etmək imkanına sahib olacaqlar. Bu proqram, beynəlxalq standartlara uyğun unikal təhsil təcrübəsi təqdim edir.
Abituriyent Məsləhət Mərkəzi: Odlar Yurdu Universitetində Dövlət İmtahan Mərkəzi ilə birlikdə yaradılmış Abituriyent Məsləhət Mərkəzimiz, qəbul prosesində sizə dəstək olmaq və hər hansı suallarınıza cavab vermək məqsədini təmin edir. Burada siz ixtisas seçimi, sənəd qəbulu, kodlaşdırma və digər məsələlərdə peşəkar kömək əldə edə bilərsiniz. Xidmətlərimiz tamamilə təmənnasızdır.
Odlar Yurdu Universitetində təhsil almaqla, həm yerli, həm də beynəlxalq səviyyədə keyfiyyətli və müasir təhsil alaraq, parlaq gələcəyinizə ilk addımı atın. Bizimlə gələcəyinizi inşa edin və dünya səviyyəli təhsil imkanlarından yararlanın!

Университет Одлар Юрду объявляет набор на бакалавриат на 2024/2025 учебный год и приглашает вас на обучение с широким выбором специальностей
07 Август, 2024
24921
Университет Одлар Юрду объявляет набор на бакалавриат на 2024/2025 учебный год и приглашает вас на обучение с широким выбором специальностей.
Предлагаемые специальности:
1-я группа:
- Информационные технологии (AZ/RU/EN)
- Компьютерная инженерия (AZ/RU/EN)
- Информационная безопасность (AZ)
2-я группа:
- Управление бизнесом (AZ/RU/EN)
- Государственное и муниципальное управление (AZ)
- Экономика (AZ/EN)
- Финансы (AZ/RU)
- Маркетинг (AZ/RU/EN)
- Менеджмент (AZ)
- Бухгалтерия (AZ/RU)
- Организация туризма (AZ/RU)
3-я группа:
- Филология (азербайджанский язык и литература) (AZ)
- Филология (английский язык и литература) (AZ)
- Преподавание иностранных языков (английский) (AZ/RU)
- Перевод (английский язык) (AZ/RU)
- Социальная работа (AZ/RU)
- Дошкольное образование (AZ/RU)
- Международные отношения (AZ/RU)
- Социально-психологическое обслуживание в образовании (AZ/RU)
4-я группа:
- Психология (AZ/RU)
- Биология (AZ/RU)
- Экология (AZ/RU)
5-я группа:
- Дизайн (интерьерный, графический, модельный) (AZ/RU)
Все специальности предлагаются на основе государственного заказа и на платной основе.
Возможна рассрочка оплаты обучения.
Абитуриенты, набравшие более 500 баллов, могут воспользоваться специальной стипендиальной программой нашего университета.
Скидки по баллам:
- 550-700 баллов: 100%
- 500-549 баллов: 20%
- 450-499 баллов: 15%
- 449 и ниже: 0%
Программа двойного диплома: В соответствии с эксклюзивным соглашением с Швейцарской бизнес-школой Montreux, студенты, успешно завершившие бакалавриат и магистратуру в Университете Одлар Юрду, также получат диплом Montreux Business School. Отличившиеся студенты и магистры смогут участвовать в краткосрочных и долгосрочных курсах ведущих образовательных программ Европы. Эта программа предлагает уникальный образовательный опыт, соответствующий международным стандартам.
Консультативный центр для абитуриентов: Созданный в сотрудничестве с Государственным экзаменационным центром, наш Консультативный центр для абитуриентов предназначен для поддержки в процессе поступления и ответов на любые вопросы. Здесь вы можете получить профессиональную помощь в выборе специальности, подаче документов, кодировании и других вопросах. Наши услуги предоставляются бесплатно.
Поступая в Университет Одлар Юрду, вы делаете первый шаг к яркому будущему, получая качественное и современное образование как на местном, так и на международном уровне. Постройте свое будущее с нами и воспользуйтесь возможностями мирового уровня!