COP29-da iştirak edən Odlar Yurdu Universitetinin tələbələrinə təşəkkürnamələr təqdim olunmuşdur
COP29 İqlim Dəyişikliyi Konfransında könüllü olaraq fəallıq göstərən Odlar Yurdu Universitetinin tələbələrinə Azərbaycan Respublikasının Prezidenti cənab İlham Əliyev tərəfindən rəsmi təşəkkürnamələr təqdim edilmişdir.
Təşəkkürnamələr, tələbələrin beynəlxalq tədbirdə nümayiş etdirdikləri peşəkarlıq, məsuliyyət və yüksək fəallıqlarına görə təqdim edilmişdir.
Bu təşəbbüs, Odlar Yurdu Universitetinin tələbələrinin qlobal məsələlərə həssas yanaşmasını, beynəlxalq layihələrdə iştirak etmə bacarıqlarını və sosial məsuliyyətini bir daha sübut edir.
Odlar Yurdu Universiteti tələbələrinin COP29 çərçivəsindəki uğurları, onların gələcək karyeralarına mühüm təsir göstərəcək. Bu tədbir, həm də universitetin tələbələrini beynəlxalq arenada daha da fəal olmağa həvəsləndirərək onların komanda işindəki bacarıqlarını və qlobal təşəbbüslərə verdikləri töhfəni artıracaq.
Odlar Yurdu Universiteti olaraq, tələbələrimizin bu kimi beynəlxalq layihələrdə iştirakını yüksək qiymətləndirir və onların peşəkar inkişafını dəstəkləməyə davam edirik. Bu uğur, tələbələrimizin gələcək nailiyyətlərinin başlanğıcıdır.
Tələbələrimizi təqdim olunan təşəkkürnamələrə layiq görülmələri münasibətilə səmimi qəlbdən təbrik edir, onlara gələcək fəaliyyətlərində yeni uğurlar və zirvələr arzulayırıq!

Студентам Университета Одлар Юрду были вручены благодарственные письма на COP29
Студентам Университета Одлар Юрду, которые принимали участие в качестве волонтеров на Конференции по изменению климата COP29, были вручены официальные благодарственные письма от Президента Азербайджанской Республики господина Ильхама Алиева.
Благодарственные письма были вручены студентам за их профессионализм, ответственность и высокий уровень активности, продемонстрированные на международном мероприятии.
Эта инициатива еще раз подтверждает чувствительность студентов Университета Одлар Юрду к глобальным вопросам, их способности участвовать в международных проектах и их социальную ответственность.
Успехи студентов Университета Одлар Юрду на COP29 окажут значительное влияние на их будущую карьеру. Это событие также будет стимулировать студентов университета к более активному участию на международной арене, улучшая их навыки работы в команде и усиливая их вклад в глобальные инициативы.
Университет Одлар Юрду высоко оценивает участие студентов в таких международных проектах и продолжит поддерживать их профессиональное развитие. Этот успех является началом будущих достижений студентов.
Мы искренне поздравляем наших студентов с получением заслуженных благодарственных писем и желаем им новых успехов и достижений в их дальнейшей деятельности!